Cudowny medalik

W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, podczas Mszy św., o godz. 18.00, ksiądz proboszcz dokonał poświęcenia medalików z wizerunkiem Matki Bożej, które przez rodziców zostały nałożone dzieciom przygotowującym się do przyjęcia I-ej komunii św.

Spotkanie ze św. Mikołajem

Dzień 6 grudnia to szczególna data która rozkochała wszystkie dzieci. Albowiem w tym dniu z wizyta przybył św. Mikołaj, który naszych milusińskich pochwalił i pozostawił skromne upominki.  Przy okazji nieocenioną pomoc ofiarowały Aniołki, które pomogły w przygotowaniu tegorocznych podarków. Do takich Anielskich pomocników należy zaliczyć: Braci Kolumba, Koksownie Victoria z Wałbrzycha oraz Panią Beatę Mucha.

Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Dzięki uprzejmości dyrekcji oraz grona pedagogicznego szkoły podstawowej na Wałbrzyskim Podgórzu, dzieci wraz z nauczycielami i katechetami uczestniczyli w uroczystej Mszy św. Podczas Eucharystii sprawowanej pod przewodnictwem wikariusza ks. Krzysztofa Wereskiego, modliliśmy sie o dary Ducha św, tak bardzo upragnionych w nowym roku szkolnym 2022/2023.