Ogłoszenia duszpasterskie 


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
W CHRYSTUSA KRÓLA

26 listopad 2023

1.   W dniu dzisiejszym przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Podczas Mszy św. O godz. 11.15 dokonamy poświęcenia książeczek do nabożeństwa dzieciom komunijnym.

2.   We wtorek o godz. 16.30 spotkanie dla ministrantów

3.   Również we wtorek o godz. 16.15 modlitwa różańcowa w intencji naszej Ojczyzny.

4.   W środę na zakończenie Mszy św. o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.   W tym tygodniu przypada I-y , piątek i sobota miesiąca grudnia:

a)     W piątek od godz. 17.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

b)   W sobotę na zakończenie Mszy św., o godz. 8.00 – nabożeństwo w ramach I-ych sobót miesiąca. Od godz. 10.00 – kapłani udadzą się z posługą do naszych chorych.

6.   W przyszłą niedzielę rozpoczynamy adwent. Czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Po Mszy św., o godz. 12.30 – zmiana tajemnic żywego różańca

7.   Również w niedzielę o godz. 18.00 – grupa Betania zaprasza do wzięcia udziału w wieczorze Uwielbienia. Przy okazji informujemy, że od grudnia Wieczory Uwielbienia będą się odbywały regularnie ( tak zapewniają członkowie grupy Betania)w każdą I-ą niedzielę miesiąca.

8.   W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 8.00 poświęcenie opłatków .

9.    Przypominamy ze w miesiącu grudzień i styczeń Msze sw. w dni powszednie ( od poniedziałku do soboty) będą odprawione o godz. 17.00.

10.    Spotkanie apostolstwa modlitwy w intencji dusz czyśćcowych wyjątkowo w poniedziałek 04 grudnia. Tego dnia również zostanie odprawiona intencja Mszy św.., za dusze w czyśćcu cierpiące

11.  Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych na 2024 rok.

12.  W zakrystii do nabycia kalendarz parafialny – 15 zł.

13.  Zachęcamy rodziny naszej parafii do włączenia się w nurt peregrynacyjny przyjmując do swego domu figurę św. Michała Archanioła. Szczegóły u księdza Proboszcza.