Ogłoszenia duszpasterskie 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
W  NIEDZIELĘ ZESŁANIA DUCHA ŚW.

1)   W dniu dzisiejszym w naszej wspólnocie uroczystość I-ej Komunii św. O godz. 11.00 – uroczysta Eucharystia podczas której 43 – dzieci dostąpią zaszczytu by po raz pierwszy w życiu, w pełni uczestniczyć we Mszy św..

2)   Od poniedziałku do piątku trwa Biały Tydzień. Dzieci oraz ich rodzice gromadzą się w Kościele, każdego dnia o godz. 17.30.

3)   W poniedziałek przypada święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.

4)   W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu o godz. 8.00 – zostanie odprawiona Msza św., w intencji kapłanów posługujących w naszej parafii, z okazji kolejnych rocznic przyjęcia święceń kapłańskich.

5)   W piątek ( na zakończenie Białego Tygodnia) będą zbierane ofiary na potrzeby misyjne. Dzieci komunijne dzielą się darami serca z dziećmi zamieszkującymi kraje misyjne.

6)W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Najświętszej Trójcy. W tym dniu grupa Betania wraz z księdzem Krzysztofem zachęcają do wzięcia udziału w wieczorze uwielbienia. Początek o godz. 18.00.

7)   Zachęcamy do udziału w nabożeństwie majowym, każdego dnia o godz. 17.30.

8)   Bóg zapłać za ofiary, które ubiegłej niedzieli zostały zebrane na bieżące potrzeby gospodarcze naszej parafii. Uzbierano 4580 zł. Dziękujemy także za wszelkie ofiary wysyłane na konto bankowe naszej parafii.

9)   Zachęcamy do czytania katolickiej prasy oraz do zamawiania intencji Mszy św., zarówno w niedziele jak i w dni powszednie.

10) Rocznica pierwszej komunii św., w uroczystość Bożego Ciała o godz. 10.00.

11)                   Zapowiedzi przedmałżeńskie:

II.  Łukasz Naumowicz , kawaler zamieszkały w Zagórzu Śląskim  pragnie zawrzeć sakramentalne małżeństwo z Pauliną Wawrzyńską, panną zamieszkałą w Wałbrzychu

I. Krzysztof Edward Frączak, kawaler zamieszkały w Wałbrzychu pragnie zawrzeć sakramentalne małżeństwo z Joanną Sylwią Fink, zamieszkałą w Wałbrzychu